Tatlı Dünyası

Hakkımızda

Herkese Merhaba 🙂

2011 yılının Aralık ayında sizlerle paylaşımlarıma facebook üzerinden başladım. Sayfamda kendim yaptığım, gittiğim yerlerde beğendiğim ve internet üzerinden bulduğum ve denediğim tarifleri sizlere sundum ve sunmaya devam ediyorum. Tatlı Dünyası’na göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka beni bir website kurmaya yönlendirdi ve artık bu iş benim bir hobim oldu diyebilirim:-) Bu site sayesinde birçok ünlü markalardan davetler alıp bunlara katılım gösterdim ve elimden geldiği kadar da katılım göstermeye devam ediyorum , buda beni fazlasıyla memnun ediyor. Bundan sonra da paylaşımlarıma yine Sosyal Ağlarda ve tatlidunyasi.net de devam edeceğim.

Tatlı Dünyası’na ait diğer siteler :

www.tatlidefterim.com
www.tatlidunyam.net

Diğer websitelerimiz şuan aktif durumda olmasa da çok kısa bir süre içerisinde bu siteler üzerinden de siz değerli ziyaretçilerimizle tariflerimizi paylaşıyor olacağız.

Amacım daha çok kitleye ulaşmak ve tarifleri olabildiğince fazla kişiyle paylaşmak. Sizden de Tatlı Dünya’sına kendi resimlenmiş tariflerinizi göndererek paylaşımlarımızı çoğaltmayı bekliyorum.  Hepinize çok teşekkür ederim.  Sevgiler…